مترجم و ویرایشگر زیرنویس به صورت آنلاین

مترجم و ویرایشگر  زیرنویس به صورت آنلاین
بسیاری از کاربران اینترنت که عاشق فیلم‌های سینمایی و سریال‌های خارجی هستند. به دلیل این که نمی‌توانند انتظار بکشند تا فیلم مورد نظرشان دوبله شوند. یا این که از فیلم زبان اصلی لذت بیشتری می‌برند. به دنبال زیر نویس هستند. سایت‌های بسیاری هستند که با تمام قدرت در زمینه زیر نویس کردن فیلم‌ها و سریال‌ها مشغول به کار هستند. اما، گاهی اوقات ما به دنبال زیر نویس فیلمی هستیم که به هیچ وجه ترجمه نشده است. این یک مشکل به حساب می‌آید که چگونه زیر نویس انگلیسی یا زبان اصلی را به زبان فارسی برگردانیم.
پیش از این نرم افزار PotPlayer توانایی انجام چنین کاری را داشت. به این شکل که همزمان فایل فیلم و زیر نویس را از ما می‌گرفت و با کمک مترجم گوگل یک ترجمه آنلاین و همزمان در حد این که بفهمیم فیلم چه می‌شود. به ما می‌داد.
اما، این امکان جالب مدتی هست که پولی شده و باز هم به ما نمی‌تواند کمکی کند.
در حال حاضر تنها راه برای حل مشکل استفاده از سایت‌هایی است که به صورت آنلاین فایل‌های زیر نویس را به آن زبانی که ما می‌خواهیم ترجمه می‌کنند. از بین این سایت‌ها سایت‌های ایرانی پولی هستند و باید برای دست رسی به فایل زیر نویس حتما پول پرداخت کنید. اما، سایت‌های رایگان خارجی هستند که این کار را به سرعت برای ما انجام بدهند ولی، کیفیت ترجمه همان ترجمه ی گوگل به حساب می‌آید. یکی از این وبسایت‌های رایگان خارجی که کار با آن هم بسیار راهت هست سایت
syedgakbar.com
می‌باشد. برای کار با این سایت کافیست ابتدا به
این لینک وارد شوید.

در صفحه ی باز شده آپلود را انتخاب کنید. بعد از آن فایل زیر نویس خود را انتخاب کنید تا فایل آپلود شود.
پس از بارگذاری فایل صفحه ی جدیدی پیش روی شما باز می‌شود در این مرحله تنها کافیست موتوری که دوست دارید فایل شما را ترجمه کند را انتخاب کنید. خودش به صورت پیش‌فرض گوگل را انتخاب کرده و بعد از آن باید زبانی که می‌خواهید فایل شما به آن ترجمه شود را انتخاب کنید. که ما زبان فارسی را انتخاب می‌کنیم.
در گام بعدی  گزینه ی Translate  را انتخاب کنید. در کمترین زمان فایل جدید آماده و کافیست گزینه ی save as را بزنید تا فایل ترجمه شده را دریافت کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *